אודותי

מי אני?

נעים להכיר, אני קלאודיה. בוגרת קורס שיווק ופרסום בדיגיטל במכללת האקר יו Hacker U המובילה בתחום. הלימודים כוללים בניית אתרים בפלטפורמת WordPress המדהימה, נוחה וידידותית, ניהול, פרסום ושיווק ברשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין ועוד), Woocommerce (בנייה וניהול חנויות אינטרנטיות), פרסום ושיווק אורגני וממומן ב Google המנוע חיפוש הגדול והחזק בעולם.

אני מתמחה בבניית אתרי וורדפרס וקידום ממומן ואורגני בגוגל וברשתות חברתיות. ואשמח מאד לעזור לכם לקדם את העסק שלכם ויחד להגיע לפסגה: מקומות הראשונים בגוגל, דבר שכמובן ממיר להכנסות. הליווי שלי הוא מההתחלה עד הסוף ומעבר. יחד נבנה אתר מעוצב ורלבנטי לקהל היעד שלכם, כשמובן נבנה אותו עם הכלים שגוגל נותן לנו אפשרות להשתמש בהם. אעשה מחקר מילות מפתח שהגולש יצמא אותכם, אעשה בדיקת מתחרים ותחרות.

העקרונות שלי

יושר

יעילות

אמינות

מחירים הוגנים

מה עשיתי עד היום?

בעבר ובמשך הרבה שנים ניהלתי משרד אמריקאי בבורסת היהלומים. הייתי אחראית על רכש, שיווק ועוד. 

במהלך התפקידים שביצעתי, עזרתי לחברות לקדם את עצמן בפייסבוק ועשיתי את זה בצורה טובה מאוד.

 חברים שאלו אותי למה אינני עוסקת בזה באופן מקצועי ולכן לאחר התלבטויות קשות החלטתי לשנות כיוון ולהתמקצע בקידום אתרים באופן מסודר כך שישלב את הכישרון שלי עם ידע מעשי ותיאורטי ממכללה מובילה בתחום. 

מה למדתי ואיפה?

את הכשרתי עברתי במכללה הידועה במקצועיות ובאיכות המרצים האקר יו Hacker U. את לימודי סיימתי השנה אחרי הרבה פרקטיקה מעשית במהלך הלימודים.

הלימודים בהאקר יו Hacker U כוללים ניהול, פרסום ושיווק בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות כמו אינסטגרם, לינקדין. למדתי את התחום המתפתח של Woocommerce הכולל בניה, ניהול וקידום חנויות אינטרנטיות. למדתי עוד על פרסום ושיווק אורגני וממומן במנוע החיפוש הגדול והחזק בעולם Google, בניית אתרים בפלטפורמת WordPress המדהימה, הנוחה והידידותית, פלטפורמה שגוגל מזהה מצוין ומהווה כרטיס כניסה טוב לכל אתר שרוצה שגוגל יזהה אותו ויקדם אותו אורגנית, בניית אתרים מותאמים לסמארטפונים, בניית דפי נחיתה ועוד.

עברתי בהצלחה שני מבחני הסמכה של גוגל: Google Ads Search Certification ו-Advanced Goolge Analytics.

Advanced Google Analytics

Advanced Google Analytics

Google Ads Search Certification

Google Ads Search Certification

למה שתבחרו בי?

הידע והניסיון שצברתי בלימודים ובמהלך השנים יכול לעזור לכם לקדם את העסק בצורה מיטבית על פי התקציב שהצבתם לעצמכם, תקציב שנבנה יחד על פי הצרכים שלכם. בתחילת העבודה אני מבצעת סקר שוק, בודקת מתחרים, מאתרת את החוזקות שלכם, את החולשות שלכם ביחס למתחרים, מה החוזקות ומה ההזדמנויות, בהתאם לזה ואני מציעה את האסטרטגיה המתאימה לכם. כל עסק צריך שיטת קידום אחרת, יש עסקים שמתאים להם יותר קידום אורגני בגוגל יש עסקים שקידום ממומן או אורגני בפייסבוק מתאים להם יותר. בהתאם לצורך נבנה אתר עם מעצבי אתרים מקצועיים אתם אני עובדת, אתר מעוצב המתאים לצרכים שלכם ולקהל היעד אליו אתם רוצים להגיע. יחד אנחנו מאפיינים את האתר, קובעים מה יהיה בתפריט, מגדירים מילות חיפוש, אותן אנחנו רוצים לקדם בהתאם למחקר מילות מפתח בגוגל אותו אני מבצעת בצורה יסודית ודקדקנית, מילים אשר תואמות לחיפושי משתמשים בגוגל. אשמח מאוד לעזור לכם לקדם את העסק שלכם ויחד להגיע לפסגה: המקומות הראשונים בחיפוש של גוגל, דבר שכמובן ממיר להכנסות. הליווי שלי הוא מההתחלה עד הסוף ומעבר.

מוכן להביא את העסק שלך לגבהים חדשים?

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם