בניית דפי נחיתה

מהו דף נחיתה?

הדף הראשון אליו מגיע הלקוח, דף מעוצב שיש לו מטרות שונות, מכירתיות, השארת פרטים, תגובה מהירה של לקוחות ועוד, הדף צריך להיות מעוצב נכון, עם מלל מתאים למטרה, ברור, מובן.

איך תרצו את הנחיתה שלכם?

כמו מטוס, הנחיתה צריכה להיות נעימה, נוחה, שהגלגלים לא יחרקו שהלקוחות ימחאו כפיים ובסוף לאחר שהמטוס עצר שהלקוחות יצפו לטיסה הבאה.

מדוע דף נחיתה הוא חשוב?

דף הנחיתה מייצר תקשורת מיידית, ממוקדת עם הלקוח שמתעניין, בניגוד לאתר בו צריך לדפדף עד שמגיעים למה שמחפשים. הלקוח מחפש מוצר, רואה הרבה מודעות בגוגל, הוא מחפש מידע מהיר וממצא כי הזמן שלו מוגבל. אנחנו לא רוצים שינטוש אותנו לכן, דף הנחיתה הוא ממוקד. הלקוח מקבל  פרטים על העסק שלנו, על מבצע מיוחד, וכו'. הוא יכול לבצע פעולה מיידית בהשארת פרטים ויצירת קשר.

דרכי הגעה לדף נחיתה

הדרכים להגיע לדפי נחיתה הן מגוונות מאוד.
פרסום בגוגל במודעות ממומנות, פרסום באתרי תוכן על ידי באנר שמפנה לדף נחיתה, לינק לפוסט שפורסם בפייסבוק או ברשתות חברתיות אחרות, ועוד.  

בניית דף נחיתה דומה לבניית אתר אבל בקטן מאוד בנוי ממספר פרמטרים

מה רוצים לפרסם: איזה מוצר, שירות, מבצע.

מי קהל היעד שלנו: איזה מסרים מתאימים לו.

מה מיוחד במוצר: מה היתרונות במוצר הזה ביחס למוצרים של המתחרים, בידול.

מה ימשוך משתמשים להשאיר פרטים או לבצע את הפעולה שאנו רוצים?

הנעה לפעולה: איך אנחנו גורמים לאנשים לרכוש, להשאיר פרטים.

כתיבה: כתיבה קצרה וממוקדת, שיווקית ומזמינה.

עיצוב: עיצוב מזמין, פשוט, נקי, ברור ומתבסס על התוכן ומטרות הדף, עיצוב ממותג או לא, עיצוב שיודע להעביר את המסר בלי מילים, אם יש תקנים וחותמות של תווי תקן לדוגמא הכנסת לוגו, תורמת לאמינות המוצר ללא מילים. עיצוב נכון זה תחילת מכירה.

הדבר הכי חשוב למשתמשים

מהירות פתיחת הדף: אנחנו מתחרים על הזמן של הלקוח וכידוע אין לו סבלנות וזמן. דף הנחיתה צריך להיות דף שנפתח מהר, שגוגל אוהב אותו עם טקסט מותאם למילות מפתח וחיפוש וזנב ארוך.

איך הדף יהיה מהיר? בעזרת תכנות: ע"י מתכנת שמכיר את העבודה ויוצר קישורים נכון.  

מוכן להביא את העסק שלך לגבהים חדשים?

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם