בניית אתרי וורדפרס

מה היא פלטפורמת WORDPRESS?

הפלטפורמה הידידותית והפופולרית ביותר לבניית אתרים, פלטפורמה עם קוד פתוח (עליו נרחיב בהמשך).
בבניית האתר אני מקפידה על חווית משתמש גם במובייל וגם במחשב. המטרה היא להכין אתר שיניב כמה שיותר המרות. אתר שנראה ומעוצב טוב.

למה ממליצים לבנות אתר בוורדפרס?

קודם כל כי גוגל אוהב אותו, הרובוטים של גוגל יודעים לזהות אותו טוב וככה נוצרת התאמה מושלמת לקידום אתרים אורגני SEO.
קוד פתוח מקנה למתכנת גמישות מקסימלית בתכנות. לא מוגבלים ע"י קוד סגור שאינו מאפשר גמישות. בנוסף הקוד הפתוח מתפתח כל הזמן ועובר שינויים ע"י המתכנתים עצמם דבר המגדיל משמעותית את הביצועים של האתר שלכ., כיום מעל 40% מהאתרים נבנים ע"י קוד פתוח.

ואיפה מאחסנים את האתר שלנו?

כל אחד יכול לאחסן את האתר שלו באיזה מקום שהוא רוצה אין מחויבות. ידידותי למשתמש: לאחר שהאתר מוכן, קל מאוד לעשות שינויים, לבצע עריכה, להוסיף ולהוריד תמונות ועוד.  

איך נבנה יחד את האתר שלכם?

הדגש הוא על יחד: בניית אתר היא כמו משחק טניס. ההצלחה בבניית האתר תלויה בשיתוף פעולה של כל הצדדים תגובה מהירה ועניינית, צד אחד לא יכול להתקדם ללא התגובה של הצד השני.

הכרת העסק שלכם

אני עורכת סדרת פגישות אתכם ולומדת את העסק שלכם, לומדת על המוצרים שלכם, איזה שרותים אתם נותנים, מי קהל היעד וכך מבצעת ניתוח SWOT איתו אשתמש בהמשך.

אפיון האתר

לאחר שלמדנו על העסק צריך לאפיין את האתר, לתת לו אופי, להחליט אם יהיה תדמיתי, חנות, עם סליקה או ללא סליקה, האם לתת למשתמשים אזור אישי כמו בסופר שכל אחד יודע מה הקנייה שלו, איזה לשוניות ותתי לשוניות אנחנו רוצים שיהיו באתר, האם להכניס קישורים לאתרים חיצוניים. השלב הזה שבוצע לאחר ההיכרות עם העסק הוא קריטי וחשוב להצלחת התכנות.

כתיבת התוכן של האתר

לאחר שלמדנו על העסק שלכם, הבנו מה המוצרים שלכם אנחנו כותבים את תוכן האת., כתיבת התוכן מבוססת על מילות מפתח לאחר שעשינו מחקר מילות מפתח, על משפטי זנב ארוך שבדקנו גם, הכתיבה מתבצעת ע"י קופירייטר בעל מקצוע שהמילים הן האמנות שלו, או אתם בעלי העסק. 

הכתיבה נכתבת כך שתקל על הקידום האורגני של האתר, תוך התייעצות עם חברת קידום אתרים שזאת ואני, הכתיבה מועברת לאישור שלכם ויכולה לעבור מספר שינויים, הרי אתם מכירים את העסק שלכם יותר טוב מכל אחד אחר.

עיצוב האתר

השלב הזה מתבצע במקביל לכתיבת התוכן. אני עובדת עם מעצבי אתרים בעלי ניסיון עשיר בעיצוב אתרים. העיצוב מתבסס על האופי של העסק שלכם, על המוצרים שלכם, אנחנו בוחרים את הצבעים שלדעתנו נכונים לכם, עיצוב האתר תפקידו לתת לגולש חווית משתמש אופטימלית. 

אנחנו משתמשים בשפה העיצובית שלכם אם יש לכם, אלא אם כן אתם רוצים לעשות שינוי ועיצוב מחודש של כל העסק. גם בעיצוב אנחנו לא מתקדמים ללא האישור שלכם, אתם חופשיים להגיד את כל ההערות שלכם, אם העיצוב לא לשביעות רצונכם, נבצע עיצוב מחדש, הרבה פעמים כדאי לשתף עוד אנשים באישור העיצוב. לפעמים לוקח זמן להתרגל לעיצוב כי הוא פורץ לנו מוסכמות. שלב העיצוב הוא שלב חשוב מאוד בהקניית האופי של האתר.

צילום והסרטה לאתר

במידת הצורך בתמונות של מוצרים, אנשים, סרטונים, אנחנו נבצע עם צלמים מקצועיים.

תכנות ופיתוח האתר:
שלב התכנות המקצועי אשר מתייחס למרכיבי הקוד, התאמה למובייל, חובת הנגישות, המהירות בה האתר יעלה ועוד. בשלב הזה אנחנו רוכשים תמונות מבנק תמונות במידת הצורך כדי לא לפגוע בזכויות יוצרים.

מוכן להביא את העסק שלך לגבהים חדשים?

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם